Zpět do obchodu

Registrace

"Aby deka byla veselá, barevná, crazy... jako moje mamka"

Pověsila jsem na hřebík učitelské řemeslo a šiju.

Šiju neskutečně ráda. Pořád se ještě učím. Smekám před profesionálními švadlenkami a doufám, že jednou budu alespoň z poloviny tak dobrá....

Co už ale umím opravdu PERFEKTNĚ jsou deky s fotografiemi, které šiji už téměř 15 let. Nejraději mám, když dostanu volnou ruku.

To nebyl tento případ. Naopak. Když jsem si přečetla zadání, uvažovala jsem o odmítnutí zakázky. Nakonec se z toho stala výzva :-) Z dopisu zákaznice:

"Abych popsala mojí představu o dece, snad to nebude moc velký oříšek :)

Deka klasický rozměr.

Mamce se líbí hodně vzorované věci, podle toho se i oblíká, základ tmavší a vždycky to rozbije nějakým prvkem, vzorem nebo barvou, chci aby deka byla retro a veselá, do přílohy vložím, tak nějak moji představu, co jsem našla. Ve finále je to změť všehosi, ale bude to dávat smysl.

Deka bude mít příběh.

Hlavní látky, které by se měly na dece objevit:

-klasické černobíle pruhy-červená s černými puntíky (táta lítal jako vojenský pilot a mamka mu tenkrát ušila právě takový šátek, který nosil do letadla)

- latka se srdíčky

- látka s růžičkami (mamky nejoblíbenejší)

- džínovina. Džínovina z toho důvodu, že naši je v mládí hodně nosili, vlastně dodnes a mamka, která dřív hodně šila, si je zdobila) část bych pak ještě chtěla buď sama nebo se s Vámi domluvit, dozdobilt ledabyle perličkami a objednala jsem mamce brož s beruškou, tak jí táta říká(od té doby, co dostal ten šátek do letadla), že jí to zapíchnu do té rifloviny třeba na jíné místo

- orientální vzory (mamka miluje teplo a spojené arabské emiráty a staré orientální vzory)

jinak další specifikace k látkám nemám :) , co budete mít doma, můžete zakomponovat...jde o to, aby deka byla barevná, veselá, "crazy", jako moje mamka."

Dlouho jsem nepracovala na tak zábavném a úžasném projektu. 

 

 

 

Zpět do obchodu