Zpět do obchodu

Registrace

Reference

Dana Činková:

"Jestli si přejete udělat deku z fotografií, tak tady jste rozhodně na správné adrese. U Macka atelier jsem si nechala vyrobit deku pro dceru k plnoletosti a dopadlo to nádherně. Radost jí dělá stále. Jsem ráda, že jsem se rozhodla, až budu chtít další, určitě se vrátím"

 

Lucia Kováříková:

"...mamine az slzy vysli...moooc sa im to paci...uplne slzila pri tom a uz to maju v spalni na posteli a rozmyslaju ze asi ani spat nepojdu aby to nemuseli zlozit... :-D
Ocino ten zase navrhoval to zavesit na stenu taku nadheru...
...dakujeme dakujeme..."

 

Paní Eva V.

Moc děkuji paní Marcele za krásnou deku s fotkami. Byl to skvělý dárek pro mou dceru k narozeninám,který ji udělal velikou radost.Oceňuji perfektní kvalitu práce a velice příjemný a ochotný přístup paní Marcely.

 

Hanlen:

"Děkuji moc za úžasný dárek, který vehnal slzičky do očí nejen obdarované osobě :-). Děkuji taky za Vaši ochotu, čas a moc příjemnou komunikaci. Nezbývá než Vám popřát spoustu spokojených zákazníků jako já. Hodně štěstí a fůru nápadů na výrobu těch NEJ dárků!!!"

 

Miriam M.

"Prodávající je nejenom šikovná,ale i skvělý člověk a přeji ji jenom to nejlepší,aby se jí dařilo v práci,ale také v osobním životě!"

 

Paní Maršálková:

Naprosto úžasné zboží a skvělý přístup od paní Marcely. Za vše moc děkuji :)

 

Zpět do obchodu